E-MAIL LİSTESİ
Yeni ürünler ve gelişmelerle ilgili bilgi almak istiyorsanız email listemize üye olunuz.
Ad Soyad 
Email 

Deltamed Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1983 yılında medikal sektörde faaliyet göstermek üzere Ankara'da kuruldu.

Geçen yıllar içinde satış ve servis teşkilatını oluşturarak faaliyetlerini özellikle Nörolojik Bilimler alanında yoğunlaştırdı. Bugün; her biri kendi konusunda dünya lideri olan 18 ayrı firmaya ait 25 tanınmış markanın Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Başlıca faaliyet alanları olan; Nörolojik Bilimler, KBB, Radyasyon Onkolojisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Ortopedi'de yüksek teknoloji tıbbi cihaz ve sistemler, araştırma cihazları ile alet ve sarf malzemelerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Temsil edilen ürünlerin ithalatı merkez ofis tarafından yapılmakta, İstanbul şubesi ve 34 değişik şehirde yerleşik seçkin bayi örgütü kanalıyla Türkiye'nin her tarafına ulaştırılmaktadır. Dürüst ve esnek satış politikası ile en iyiyi, en uygun fiyata kullanıcılara ulaştırmayı ilke edindi. Özellikle nöroşirürji alanında yeni teknolojilerin Türkiye'ye tanıtılması konusunda birçok ilk'e imza attı. Deltamed, kuruluşunun 25. yılında tıp camiasına aynı özen ve dürüstlük anlayışı ile hizmet etmekten mutluluk duyar.

Deltamed Kalite Politikası

Tıp teknolojilerindeki hızlı değişimi zamanında, tam ve doğru olarak izleyerek, klinik uygunluğu kanıtlanmış, yüksek teknoloji ürünü cihaz ve malzemeler ile entegre çözümleri en uygun fiyat, kaliteli ve sürekli bir servis ile hedef kitlemize ulaştırmayı, bunların yerinde ve etkin bir biçimde kullanılması amacıyla gerekli eğitim desteğini sağlamayı ve faaliyet alanımızda önder bir firma olmayı hedefliyoruz.

Bu hedefler doğrultusunda ;

  • Araştırma ve eğitime önem veren, nitelikli, bilgili, istekli, azimli, takım ruhu ile çalışabilen, rekabet ve başarıyı esas alan çalışanlardan oluşmuş kurumsallaşmış bir organizasyon kurmak,
  • Çalışanları kurum misyonuna entegre etmek, uluslararası standartlara uygun satış, servis ve eğitim hizmetlerini sunabilecek bir şekilde yetiştirmek,
  • Esnek, dinamik, katılımcı, kalite ve sürekliliği esas alan bir yönetim yapısı oluşturmak,
  • Enformasyon ve bilişim donanımı konusunda sağlam ve esnek bir teknolojik altyapı kurarak etkin bir kayıt ve takip sistemi oluşturmak,
  • Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve beklentilerini karşılamak amacıyla geçerli standart ve yasalarda belirtilen tüm koşulları tam olarak sağlamak ve sürekli kılmak,
  • Müşteri odaklı, dürüst, tutarlı, displinli ve saygılı bir yönetim izlemek,

Kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Deltamed yönetimi, organizasyonun her aşamasında kalite düzeyinin yükseltilmesi, yeterli ve etkin bir şekilde uygulanması, belirlenen amaçlar doğrultusunda sürekli iyileştirilmesinden sorumlu olacaktır.

Ayın Ürünü
ZD Stereotaktik Çerçeve
Kısa Kısa...
Hacettepe Üniversitesi Onkoloji A.B.D. BrainLab’in NOVALIS sistemin siparişi verdi, kurulum 2009 yılında gerçekleştirilecek.

Ultrasonik aspiratör sistemlerinin yıllardır en çok tercih edileni olan CUSA’nın Excel modeli satış portföyümüze dahil oldu.

Özellikle nöroşirurji alanında tartışmasız bir üstünlüğe sahip olan MALIS Bipolar koagülatörü, hayranlığını kazanacağına emin olduğumuz disposable forseps ve kesici kalem seçenekleri ile satışa hazırdır.

Bizi Arayın