Loading...

Kullanım Koşulları

Son Güncelleme: 15.04.2022

Kullanım Koşulları, http://deltamed.com.tr/ adresi üzerinden sunulan ürün ve hizmetlerin fikri hak sahiplerinin, kullanım hakkı sahiplerinin, kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin haklarını konu edinmektedir. Bahsi geçen adresleri ziyaret eden ve kullanan ilgili kişiler, bu Kullanım Koşullarına uymakla yükümlü olduklarını kabul ederler. Aksi durumda ilgili kişilerin adrese erişimini derhal sonlandırmaları gerekmektedir.

Mahremiyet ve Kişisel Verilerin Korunması:

Bahsi geçen adres üzerinden kişisel verileriniz işlenir. Bu konuda ziyaretçiler ve kullanıcılar için hazırladığımız Aydınlatma Bildirimine aynı adres üzerinden istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Fikri Mülkiyet:

Kullanım Koşullarının konu edildiği adreste tarafından veya onun adına yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, marka, patent, tasarım, yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Deltamed Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret AŞ ve iş ortaklarına aittir. Yazılı izin olmaksızın bunların çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler:

Ziyaretçiler ve kullanıcılar, adresleri yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişilerin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını kabul ederler. Ziyaret ve kullanım süresince gerçekleştirdikleri her tür işlem hakkında hukuki ve cezai sorumluluk münferiden ziyaretçinin veya kullanıcının kendisine aittir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması:

Adreslerin kullanımından doğan zararlara ilişkin Deltamed Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret AŞ sorumluluğu, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır.

Uyuşmazlık Çözümü:

Kullanım Şartlarının uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. Ankara Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.